Moje zainteresowania i doświadczenia są dość szerokie. Łączę wiedzę z zakresu mediów, marketingu, zarządzania z obszarem projektowania, mody i design’u.

Aktualnie jestem trenerem systemu StyleCAD typu CAD/CAM do tworzenia szablonów i zarządzania produkcją w takich branżach jak odzież, bielizna, meble czy szeroko pojęta technika. Prowadzę też własną markę i projektuję wzory. Nie zamykam się na różne formy współpracy i różne doświadczenia życiowe. Jestem po prostu, jak dziecko, które wiecznie chłonie nowe ciekawostki z różnych dziedzin życia.

Moje mocne strony wg Gallup’a to:

  1. Lerner
  2. Intellection
  3. Relator
  4. Deliberative
  5. Maximizer

W skrócie po pierwsze – szybko się uczę, bo lubię to robić, po drugie – szukam wyzwań intelektualnych, po trzecie – zależy mi na prawdziwych, szczerych relacjach z ludźmi, po czwarte – robiąc plany mam zawsze kilka wyjść awaryjnych, więc pokonuje śmiało nieoczekiwane przeszkody i po piąte – często widzę w głowie obraz, jak zrobić z rzeczy dobrych rzeczy na prawdę super.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną, to napisz po prostu maila na adres email marta.janicka@murky.pl. Na pewno się z Tobą skontaktuję, aby zapytać o szczegóły projektu.

Każda pra­ca jest dob­ra, o ile jest dob­rze wykonywana.

Albert Einstein