Zestaw grafik do social media

Zamów zestaw grafik do social media

Mogę przygotować dla Ciebie zestaw prostych grafik w moim stylu do komunikacji w social media. Mam na myśli schematyczne rysunki o charakterze lifestylowym, które możesz przeplatać z własnymi produktami, dodać do nich teksty i wykorzystać wielokrotnie do tworzenia postów.

Dlaczego warto posiadać własny zestaw grafik do komunikacji w social media?

Social media stają się mocno konkurencyjnym kanałem. Aby osoby obserwujące wiele profili mogły jak najefektywniej z nich korzystać wprowadzane są algorytmy zaangażowania. Im większe zaangażowanie na poście, tym większe prawdopodobieństwo, że Twój komunikat pojawi się przed oczami Twoich obserwujących.
Ponadto charakterystyczne grafiki w kolorze Twojej marki, to dodatkowy wyróżnik. Obserwujący przyzwyczai się do typowej komunikacji i automatycznie będzie kojarzyć nowy post z Twoja marką.

zestaw ilustracji do social media

Moja wiedza i doświadczenie

Prowadzę własny profil na Instagramie. Nie śledzi mnie wiele osób, ale zaangażowanie jest bardzo wysokie. Staram się w sposób regularny i rozpoznawalny komunikować się z moimi obserwującymi. Dostaję również dużo pozytywnych komentarzy dotyczących stylu tworzenia moich grafik. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wygląda mój profil na Instragramie, to zajrzyj na @janicka_marta.

elementy graficzne do social media

Jak wygląda proces współpracy

Żeby dokładnie ustalić, co mam przygotować dla Twojej marki musimy określić ramy, w jakich mam działać. Przyjrzę się dokładnie Twojemu profilowi w social media. Sprawdzę tematykę komunikacji i zaproponuję tematy. Przygotuję przykłady wizualizacji i ustalimy ilość grafik. Cały projekt zakładam, że nie powinien posiadać mniej niż 7-10 grafik w zależności od branży. To daje możliwość stworzenia wspólnej linii i kolorystyki. Tworzę paletę barw, najlepiej ok. 4 spójnych kolorów, które będą używane we wszystkich grafikach. Po Twojej akceptacji kierunku i przykładowych propozycji zabieram się do pracy. Takie zlecenie realizuję zazwyczaj w czasie ok. 3-4 dni. Na koniec masz możliwość jednej tury poprawek.

zestaw grafik do komunikacji w social media

Jakiego typu rysunki do social media mogę dla Ciebie przygotować?

Przygotowuje proste schematyczne rysunki. Każda grafika posiada gruby, ciemny kontur. Mój styl zakłada minimalizację wszystkich niepotrzebnych detali. Pliki mogą być w formie JPG (z tłem) lub PNG (tło przezroczyste).
Z takich prostych grafik mogę również przygotować dla Ciebie proste GIFy (poklatkowe proste animacje) w formacie GIF lub MP4. Nie każda platforma social media przyjmuje pliki GIF, więc zadbam również o to, żebyś dostał pliki w innym formacie.

prosty gif a animacją do social media

Zapytaj o wycenę

Jeśli potrzebujesz wycenę opracowania zestawu prostych grafik do social media dla Twojej marki, to wyślij mi zapytanie na mail marta.janicka@murky.pl lub zadzwoń +48501604884. Opisz krótko na czym polega zadanie i najlepiej prześlij link do platformy social media, na której chciałbyś się komunikować.
Wycena całego projektu uzależniona jest od ilości grafik oraz od stopnia ich skomplikowania. Cena prostej grafiki, to koszt rzędu 50 zł + VAT za sztukę.